Pre členov - Slovenská Spoločnosť Artroskopie a Športovej Traumatológie

Prejsť na obsah


Na týchto stránkach budeme našich členov pravidelne informovať o aktivitách organizovaných našou spoločnosťou, kongresoch a seminároch.
Každý člen spoločnosti bude mať prístup k zaujímavým fotografiám z operácií, videám z operačných techník, či pravidelný prístup k článkom z odborných časopisov. Radi by sme týmto spôsobom motivovali záujemcov o členstvo v spoločnosti, aby im vyplývali z členstva výhody aj na internetovej stránke.  

Pre prezeranie týchto stránok je potrebná povinná registrácia. V ľavom hornom rohu nad logom našej spoločnosti kliknite na Prihlásenie. Prvýkrát je potrebné sa zaregistrovať, pričom prístupové údaje si vytvárate sami. Následne Vám obratom príde mail na Vašu E-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri  registrácii. Po potvrdení mailu Vám bude umožnený prístup na stránky Pre členov. Nezabudnite sa na záver odhlásiť!

S pozdravom Výbor SSAST


Pripomíname, ako to vyplýva zo stanov našej spoločnosti v článku III. bod 2, že podmienkou členstva fyzickej osoby je vykonávanie vedeckej, odbornej alebo inak kvalifikovanej zdravotníckej činnosti v odbore ortopédia, traumatológia, chirurgia, fyzioterapia a iných príbuzných medicínskych odborov. Právnická osoba sa nemože stať členom SSAST .Návrat na obsah